Kamery dzień/noc


 SDC-435P
SDC-435P

Kamera DH-IPC-HF5231EP-E została wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.8" 2MP Starvis Progressive Scan CMOS, który umożliwia zapis nagrań wideo z maksymalną prędkością 50 klatek na sekundę w rozdzielczości 2Mpx. Nowy układ kompresji H.265+ sprawia, że przesyłany przez kamerę sygnał zajmuje mniej na miejsca na nośniku zapisu (np. dysku HDD lub karcie microSD), co przekłada się na skuteczną ochronę oraz dłuższy czas przechowywania danych. Możliwość montażu obiektywu z gniazdem C/CS wyposażonego w Auto Iris pozwala na dokładne rejestrowanie obserwowanej sceny, a wbudowany mechaniczny filtr ICR gwarantuje prowadzenie całodobowego monitoringu z zachowaniem szczególności i czytelności uzyskiwanych nagrań. Dodatkowo licznie dostępne funkcje korekty i inteligentne systemy analizy obrazu zwiększają poziom bezpieczeństwa i gwarantują wykrycie wszystkich niepożądanych zachowań. Atutem urządzenia jest również nowa technologia ePoE i pełne wsparcie dla standardu komunikacji cyfrowej ONVIF. Dzięki wszystkim cechom montaż oraz obsługa urządzenia przebiega w sposób niezakłócony, sprawny i komfortowy.

IT-262 IRNV
IT-262 IRNV
PX-DI4002G/A-E to innowacyjne, najnowsze urządzenie telewizji przemysłowej sygnowane logiem marki IPOX przeznaczone do nieprzerwanej i skutecznej rejestracji obrazu z monitoringu wizyjnego. Prezentowana kamera kopułkowa stworzona została z myślą o bezawaryjnej, ciągłej pracy na stanowiskach wizyjnych pracujących w oparciu o różnorodne produkty sieciowe. Urządzenie funkcjonuje na bazie profesjonalnego przetwornika obrazu Progressive Scan CMOS, który gwarantuje bezpieczną archiwizacje materiału oraz umożliwia przesyłanie nagrań w bardzo wysokiej jakości 2560x1440 (2K) przy zachowaniu pełnej płynności poruszających się obiektów i z zachowaniem naturalnej kolorystyki ochranianych miejsc i obiektów. Dodatkowo nowoczesny przetwornik zapewnia kodowanie sygnału w standardzie H.265. Zaawansowane funkcje automatycznej kalibracji parametrów obrazu i wbudowane systemy personalizacji zapewniają pełny komfort obsługi i umożliwiają nadanie osobistego charakteru stanowisku monitoringu. Z kolei zastosowanie zaawansowanego korektora graficznego WDR 120dB oraz wydajnego oświetlacza podczerwieni z dwiema diodami III-generacji Array gwarantuje zawsze ostry i przejrzysty obraz niezależnie od panujących warunków oświetleniowych. Intuicyjne menu pozwala na łatwe zarządzanie kamerą i sprawne przeprowadzenie procesu konfiguracji, a niewielki rozmiar i wytrzymała, szczelna obudowa umożliwia szybki i sprawny montaż w zróżnicowanych warunkach środowiskowych. Dużą zaletą kamery jest również możliwość podłączenia urządzeń audio oraz zastosowanie technologii PoE, dzięki której instalacja kamery przebiega w szybki i nieskomplikowany sposób.
Kamera megapikselowa
Kamera megapikselowa
Kamera DH-IPC-HFW4431SP-0360B to nowoczesne rozwiązanie, w pełni wykorzystywane w strukturach monitoringu wizyjnego. Urządzenie stanowi element innowacyjnej serii Eco Savvy 3.0 marki Dahua, które umożliwiają płynną rejestracje obrazu z miejsc i obiektów objętych całodobowym monitoringiem, zapewniając wiarygodną identyfikację i wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno osób, jak i ochranianego mienia. Kamery IP serii Eco Savvy 3.0 zaprojektowane zostały w oparciu o najnowocześniejsze technologie w dziedzinie przetwarzania obrazu, dzięki czemu są w stanie sprostać wymaganiom. Wysokiej jakości przetwornik obrazu, wysoka czułość oraz szeroka dynamika gwarantuje najwyższej jakości obraz w każdy warunkach.

przetwornik: 1/3" 4MP Progressive Scan CMOS
rozdzielczość: 2688x1520 / 25kl/s
interfejs: Ethernet 10/100 Base-T PoE 802.3af
kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264
ilość pikseli: 4Mpx
czułość: 0.08lux/F2.0-1/3s, 0.3lux/F2.0-1/30s (30IRE), 0lux (IR wł.)
obiektyw: 3.6mm
18 diod IR LED (zasięg 30m)
AWB, AGC, BLC, HLC, 3D DNR, WDR 120dB, ROI
mechaniczny filtr podczerwieni ICR
zgodność ze standardem: ONVIF, PSIA, CGI
obudowa: klasa szczelności (IP67)
Przesył wizji i foni bezprzewodowo.