Centrale alarmowe


klawiatura sensoryczna
klawiatura sensoryczna

    Instalujemy, montujemy, podłączamy pod monitoring, wysyłamy grupę interwencyjną. Systemy alarmowe wykonujemy głównie w oparciu o centrale firmy Satel.
Swoje systemy opieramy na centralach serii Integra.
Wybór zależy od właściwości zabezpieczanego obiektu, ilości stref, indywidualnych życzeń klienta. Centrale Satel uprawniają do zniżki w ubezpieczeniach.
Możemy zaprojektować i zainstalować każdy z dostępnych na rynku systemów alarmowych, wszystkie alarmy jakie instalujemy gruntownie testujemy pod kątem niezawodności. Ponadto zapewniamy serwis i konserwację wszystkich instalowanych przez nas i nie tylko systemów.

CROW - EDS-3000
CROW - EDS-3000
Manipulator dotykowy INT TSH

ekran: 7", dotykowy
współpraca z centralami:
INTEGRA / INTEGRA PLUS
VERSA / VERSA PLUS
graficzny interfejs użytkownika z kolorowymi ikonami
2 wejścia (tylko INTEGRA i INTEGRA PLUS)
możliwość uruchomienia alarmów NAPAD, POŻAR, POMOC
dostępne kolory: biały (WSW), czarny (BSB), srebrny (SSW)

funkcje MAKRO
obsługa kart pamięci: microSD, micro SDHC
przeznaczony do zarządzania systemem alarmowym i automatyką domową
możliwość dopasowania ekranu statusu do potrzeb użytkownika
temperatura: -10°C~55°C
zasilanie: DC 12V
wymiar: 196x129x22mm

Manipulator dotykowy INT-TSH to nowoczesne urządzenie sterujące, przeznaczone do ręcznego zarządzania stanem pracy systemu alarmowego. Manipulator INT-TSH zapewnia intuicyjną obsługę systemów alarmowych bazujących na centralach z serii INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA oraz VERSA Plus. Został wyposażony w duży, 7-calowy ekran dotykowy, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy przy codziennym sterowaniu systemem oczekują wygody znanej ze smartfonów i tabletów.moduł GPRS
moduł GPRS
          Oprócz samego alarmu, który w momencie naruszenia priorytetowych linii wzbudza sygnalizator optyczny oraz akustyczny istnieje możliwość podłączenia całej centrali pod monitoring.
Jest to kluczowy rodzaj zabezpieczenia i coraz więcej osób prywatnych oraz firm decyduje się na ten rodzaj wysyłania informacji o alarmach. Monitorowanie może odbywać się telefonicznie, za pomocą sms-ów.
          Grupa interwencyjna z którą współpracujemy, może dojechać i zabezpieczyć teren do momentu przyjazdu Policji.
Jest to oczywiście opcja dodatkowa polecana szczególnie tam, gdzie istnieje dość duże ryzyko utraty własności materialnej lub nawet narażenia zdrowia i życia.
Posiadamy licencje pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia, poświadczenie bezpieczeństwa ( dostęp do dokumentacji niejawnych).