Centrale telefoniczne


             W związku z naszą wieloletnim doświadczeniem mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowocześniejsze centrale telefoniczne o bardzo zaawansowanych rozwiązaniach technicznych . Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom oraz dążąc wciąż do zaspokajania Państwa najbardziej zindywidualizowanych potrzeb, prowadzimy kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie doradztwa, montażu zakupionych central oraz indywidualnym projektowaniem sieci łączności.Kompleksowe rozwiązania tworzone są dla każdego Klienta indywidualnie, poprzez łączenie i dostosowanie wybranych produktów telekomunikacyjnych, w oparciu o renomowanych producentów i dostawców usług

W zależności od potrzeb, możliwości oraz oczekiwanego komfortu pracy z jednym z najistotniejszych przedmiotów pracy jakim jest telefon, kreujemy dla Państwa niepowtarzalne rozwiązania cechujące się nowoczesnością i łatwością w obsłudze.

Przedstawiamy rodzinę telefonów systemowych, przeznaczonych do współpracy z centralami telefonicznymi SLICAN. Zapewniają pełny dostęp do funkcjonalności centrali i jednocześnie najwyższy poziom zastosowanej technologii w transmisji głosu.
Miej pewność, skorzystaj z naszych usług!