Automaty


Cenisz wysoką jakość? - dobrze trafiłeś!

DITEX Sp. z o. o. jest bezpośrednim dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC producenta:
- napędów do bram,
- szlabanów,
- bram szybkobieżnych,
- automatycznych drzwi.

Urządzenia DITEC znane są w 77 krajach na całym świecie, co potwierdza ich wysoką jakość i konkurencyjność produktów.
Zanim trafią one do Ciebie, są testowane na ponad 1.000.000 otwarć!

Dodatkową gwarancją wysokich standardów jakości DITEC są certyfikaty ISO 9001 oraz IQNET.

Ponadto wyróżnia nas:
- szeroki asortyment,
- dostępność wszystkich urządzeń i części zamiennych,
- prostota montażu,
- 2-letnia gwarancja,
- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wyjątkowe cechy naszych produktów oraz prostota montażu zaowocowały tym, że zaufało nam wielu klientów jak i montażystów, czego dowodem jest szeroka sieć dystrybutorów w całej Polsce.

Zainteresowany? Sprawdź nasze produkty.

Automatyka bram

Dlaczego automatyzować bramę?
Większość osób zapewne już dawno zdołała się przyzwyczaić do codziennych czynności otwierania i zamykania bramy do swojej posesji. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak łatwo można usprawnić tę codzienną czynność. Sądzicie Państwo, że otwarcie i zamknięcie bramy jednym kliknięciem jest zbyteczne? Ileż to razy zmuszeni byliście do zamykania jej podczas ulewnego deszczu?
Posesja wielu z Państwa zapewne sąsiaduje z ruchliwą ulicą. Czy w związku z tym, nie musicie zostawić swojego samochodu na ulicy, aby móc otworzyć bramę? Podobnie, opuszczając swoją posesję każdego ranka w drodze do pracy - czy jesteście zmuszeni do zamknięcia za sobą bramy? W tym celu musicie opuścić swój pojazd pozostawiając go na ulicy...

Tak być nie musi!
Technologie wciąż się rozwijają dostarczając nam coraz doskonalsze i tańsze urządzenia. Obecnie już za naprawdę niewielkie pieniądze można zadbać o swoją wygodę i zautomatyzować bramę do swojej posesji. Zachęcamy Państwa do poznania walorów urządzeń włoskiej firmy DITEC, której produkty od wielu lat z powodzeniem sprzedają się na całym świecie!

Uwaga! Oferowane przez nas urządzenia sprzedawane są również w postaci zestawów, które możecie Państwo sami zamontować! Do każdego zestawu dołączona jest intrukcja montażowa, która pozwoli na uruchomienie automatu do bramy niemal każdej osobie. Urządzenia są bardzo bezpieczne w montażu i eksploatacji.

Jeśli z braku czasu nie możecie sobie Państwo pozwolić na montaż we własnym zakresie, z przyjemnością wykonamy tą pracę za Was! Wystarczy jeden telefon...
Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej strony. Znajdziecie w niej informacje o oferowanych przez nas zestawach do montażu, siłownikach, oraz dodatkowych akcesoriach.
Miej pewność, skorzystaj z naszych usług!